Řada Leica Cine 1 je pokračovatelem odkazu značky Leica. Vzbudí ve vás emoce prostřednictvím obrazu. Vynález 35mm standardu hlavním vývojářem společnosti Leitz Oskarem Barnackem v roce 1914 dokazuje, jak úzce je Leica spojena s kinematografií. Barnackův nápad byl použít 35mm kinofilm pro svůj 35mm fotoaparát. Za tímto účelem zdvojnásobil formát jednotlivých filmových snímků z 18×24 mm na 24×36 mm. Na druhé straně se po desetiletí vyráběly legendární projektory Leica Pradovit a dnes se v německém Wetzlaru vyrábějí úspěš špičkové kinofilmové objektivy Leitz určené k tomu, aby doprovázely kameramany při mistrovské tvorbě jejich vizí po celém světě. Nyní, díky projektoru Leica Cine 1, můžete poprvé zažít jedinečný pohled optikou Leica v pohyblivém obraze s úhlopříčkou až 120″ přímo ve vašem obývacím pokoji.

Autentický zážitek z domácího kina

Trojitý RGB-laser, LIO™ nebo objektiv Leica Summicron: Jsou to právě ty nejjemnější detaily, které promění projekci v zážitek domácího kina. Vynikající kvalita obrazu 4K se snoubí s prostorovým zvukem Dolby Atmos®.  Úchvatná hloubka barev a laserově ostrý kontrast s křišťálově čistým zvukem.

Ten pravý pocit z kina přímo u vás doma. Cítíte se blíže každému okamžiku díky nejnovějším technologiím, jako je systém digitálního mikrozrcadlového zařízení (DMD) a objektiv s ultrakrátkou projekční vzdáleností, který promítá na velké plátno o velikosti 80, 100 nebo 120 palců.
Inteligentní funkce dělají z modelu Cine 1 univerzální zábavní systém pro širokou škálu požadavků. V neposlední řadě je podstatnou součástí i přímočarý, puristický design, jehož klasický a nadčasový vzhled se bez problémů začlení do každého interiéruj.