Studiové monitory
High End reprosoustavy

musikelectronic geithain

Technologie zítřka již dnes

Music Electronics Geithain je německá společnost, jejíž historie se začala psát před více než padesáti lety a která se zabývá vývojem a výrobou profesionálních aktivních studiových monitorů a High – End reproduktorových soustav. Výsledkem dlouholeté evoluce jsou produkty, které se svými zvukovými vlastnostmi řadí k absolutní světové špičce v tomto oboru.
Všem reprosoustavám ME-Geithain od nejmenších po největší třípásmové je společný především naprosto přirozený, čistý, precizní a maximálně detailní zvuk bez jakéhokoliv vedlejšího zabarvení a zkreslení, spolu s dokonalým stereo obrazem a mimořádnou prostorovnou hloubkou. Všechny reprosoustavy řady RL od kompaktní RL 906 až po RL 801 jsou navzájem zvukově kompatibilní. Poslech na monitorech Geithain přínáší novou dimenzi vnímání hudby a zvuku, nesrovnatelnou s běžnými reprosoustavami, tak jak je známe.
Základním rysem monitorů Geithain je originální koaxiální konstrukce a reproduktorů a ledvinová vyzařovací charakteristika na nízkých frekvencích u třípasmových monitorů.
Poslech a měření jsou základy konstrukční práce. Geithain staví na hlubokém porozumění hudbě a na fyzikálních principech, nikoliv na kouzelných tricích, módních trendech a už vůbec ne na marketingových strategiích.
Všechny součástky monitorů Geithain jsou vyráběny a testovány přímo v ME Geithain. Tato strategie zaručuje vysokou kontinuitu a hodnotu produktů, stejně jako jistotu dlouhodobé dostupnosti náhradních dílů.
O mimořádné kvalitě monitorů Geithain svědčí mimo jiné i to, že patří k nejpoužívanějším v německých rozhlasových a televizních studiích.

Další značky

Kategorie AV produktů