SR-009 s

Elektrostatická sluchátka SR-009s pro nejnáročnější audiofily

Silný zvuk s nejjemnějšími detaily

Tento nejvyšší model otevřených elektrostatických sluchátek je výzvou pro nejnáročnější audiofily, vyžadující nekomporomisní kvalitu zvukové reprodukce v celém frekvenčním pásmu 5Hz až 42 kHz.

SR-009S jsou osazena měničem s ohromujícím frekvenčním rozsahem od 5Hz až po 42kHz ! Měnič disponuje impedancií 145 000 ohm a jeho citlivost je 101 dB/1kHz.
Díky nové generaci ztenčených elektrostatických membrán s fixní elektrodou (MLER2) při jejichž výrobě byla využita nová geometrie otvorů pro snížení odporu vzduchu a jejich zlaceným povrchem, který svou vysokou specifickou hmotností ještě více potlačuje nežádoucí vibrace, přináší sluchátka absolutně vyrovnanou reprodukci i v oblasti nejhlubších kmitočtů. Bylo tak dosaženo zvětšení plnosti a síly zvuku při udržení všech detailů, díky čemuž jsou produkty STAX tak vyhledávány audiofily na celém světě.

Pevné aluminiové pouzdro
Pro zachování čistého nezkresleného zvuku je nejdůležitější zajistit, aby kromě membrány nedocházelo k parazitnímu kmitání jiných částí. Celokovové aluminiové sluchátkové koše prakticky vylučují nežádoucí rezonance. Sluchátka jsou určena výhradně pro spojení s libovolným stolním napájecím zesilovačem STAX. Ve sluchátkách SR-009S je zvukový element uzavřen do silného izolačního obalu, který je pevně uchycen do tuhého těla sluchátka. Výsledky jsou prostě působivé.

Nové nastavitelné náušníky
Nejvyšší možný komfort pro maximální požitek ze sluchátek SR-009S je poskytnut náušníky, které se zformují zcela dle tvaru Vaší hlavy.

Sluchátka se dodávají samostatně a je nutno je doplnit napájecím elektronkovým zesilovačem STAX. Ke sluchátkům je vždy dodáván obal v podobě pevného kufříku, který je chrání před mechanickým poškozením a prachem.

• Frekvenční rozsah : 5 Hz až 42 kHz

• Elektrostatická kapacita: 110pF (obsahující kabel)

• Impedance : 145 kOhmů / 10 kHz

• Citlivost : 101dB / 100 Vef / 1 kHz

• Max SPL : 118dB / 400 Hz

• Polarizační předpětí : 580 V

• Identifikace kanálů : Značkami L a R a typem čáry na kabelu

• Náušníky : vysoce kvalitní přírodní kůže s vysokou trvanlivostí a komfortem

• Kabel : stříbřený 6N (99,9999%) nízkokapacitní plochý kabel s 6-ti paralelními vodiči

• Hmotnost : 441 g bez kabelu

Při koupi elektrostatických sluchátek STAX a jejich příslušenství se vždy přesvědčte, zda je obal produktu opatřen touto nálepkou, která potvrzuje autenticitu produktu a je posléze důležitá pro uplatnění záruky a podpory v České republice.

Doporučené zesilovače

ZesIlovač STAX SRM-727IISTAX SRM-727II

Zesilovač STAX SRM-007tIISTAX SRM-007tII

Zesilovač STAX SRM-T8000

Produkty STAX

Další značky

Kategorie AV produktů