Nové Caruso

Název Caruso je zavedenou značkou pro kompaktní systém all-in-one. Nabízí svým uživatelům působivé vlastnosti a kvalitu zvuku ve velmi kompaktním rozměru. Od svého uvedení v roce 2008 se Caruso stal synonymem pro zařízení, která jsou moderní, aniž by byla poplatná módním trendům, a která upřednostňují podstatu před povrchními efekty a jednoduše oslavují hudební požitek.
Nový Caruso vychází z celohliníkové konstrukce. Tedy využívá materiál, jehož pevnost a odolnost ho činí ideálním i pro aplikace v leteckém a kosmickém průmyslu.
Tento konstrukční princip zaručuje, že zařízení bude vaším společníkem po mnoho let, nikoli jen jako krátkodobý módní doplněk. Společnost T+A má více než čtyřicetileté zkušenosti v oblasti audia a tyto byly plně využity k vytvoření zařízení s malou stopou, které ovšem poskytuje mimořádně dobrý zvuk. To jednoduše znamená, že audiofilní zvuk již není jen doménou velkých systémů pro rozměrné místnosti.

Impresivně individuální

Nadčasový minimalismus

Všechna zařízení T + A jsou koncipována v souladu se zásadami nadčasového designu, který provází všechny konstrukce od založení společnosti před více než čtyřiceti lety.  Jednoduše řečeno: T+A návrháři kombinují současné trendy a moderní materiály a snaží se o vytvoření trvalé hodnoty. Nestaví na krátkodobých výstřelcích, místo toho vytvářejí zařízení, která si udržují svou eleganci a výkon po celá desetiletí. Pro nové Caruso opět vylepšili a modernizovali vynikající design jeho předchůdců. Ručně kartáčovaný hliníkový kryt se nyní může pochlubit nižším profilem, zatímco zkosené hrany připomínají nejdražší řadu HV. Zaoblený vzhled koncem devadesátých let vytvořil cestu pro současný progresivní designový jazyk založený na přímkách. Centrální dotykový displej je jasným sředobodem , který ovšem tvoří harmonickou integrální součást celku.

Další značky

Kategorie AV produktů