Sluchátka Solitaire P představují první krok společnosti T+A k nové řadě sluchátek a tento je ihned doprovázen Solitaire HA 200 zesilovačem. Stejně jako řada reproduktorů Solitaire i nový Solitaire P symbolizuje zážitek, expertízu a důvěru v design a vývoj zvukových měničů, které jsou charakteristickým výrobkem společnosti se sídlem v Herfordu již po dobu 41 let. Tato nová sluchátka typu Over-Ear byla vyvinuta týmem mladých techniků  a zkušených fyziků, kteří sdílejí hlubokou společnou vášeň pro hudbu. Po krátké době následovala další sluchátka Solitaire P-SE.

Minimalistický design Solitaire P odkazuje na ikonickou řadu T+A HV a  stejně jako všechna ostatní zařízení T+A  oslovuje především uživatele, kteří oceňují estetiku, hudbu, inovace a řemeslné zpracování. Z technického hlediska představuje Solitaire P milník: sofistikovaná planární magnetostatický design s ultra lehkým kuželem a planárním driverem nabízí obrovské fyzikální výhody a vede k excelentním zvukovým vlastnostem.

Planární sluchátka Solitaire P

S novými Solitaire P společnost T+A představuje sluchátka, kterými oslavuje hudbu. Z technického hlediska představují Solitaire P milník: sofistikovaná filozofie planárního magnetostatického designu s ultra lehkým kuželem a planárním driverem, kde celý povrch kuželu je poháněn speciání magnetickou konstrukcí, která vytváří prostorový, vzdušný pocit, který je jedinečný i pro planární sluchátka. Solitaire P jsou ručně vyráběna přímo v německé továrně v Herfordu za použití nejlepších dostupných materiálů.

Planární sluchátka Solitaire P-SE

Solitaire P-SE jsou sluchátka postavena na základech Solitaire P. Sofistikovaný design měniče ve spojení s uspořádáním magnetů, zvukovodem a membránou linearizuje zvukové pole a charakteristiku vyzařování. Hudba je reprodukována ve své nejčistší podobě: Solitaire P-SE ukazují hudbu takovou, jaká je.

Sluchátkový zesilovač

Solitaire HA 200 je zcela nově vyvinutý zesilovač pro sluchátka, který stanoví nové standardy z hlediska technologie a vzhledu. Impedance tří sluchátkových výstupů může být přesně doladěna tak, aby odpovídala připojeným sluchátkům. Konstrukce HA 200 je založena na analogové technologii T+A HV (High Voltage). Jeho vysoce výkonné výstupní stupně jsou navrženy ve třídě A a pracují s vysokým proudem, což jim umožňuje bez obtíží uživit i ta nejnáročnější sluchátka. Vysoce kvalitní napájecí zdroje – jeden pro digitální obvody a jeden pro analogové obvody se dvěma samostatnými torroidálními transformátory – zajišťují potřebný výkon. Sluchátkový zesilovač je vybaven proprietárním digitálně/analogovým převodníkem T+A True 1 Bit, který nabízí rozlišení 32 bitů / 768 kHz pro PCM a DSD 1024 pro bitstream. Stejně jako všechny nejmodernější současné DAC společnosti T+A je vybaven nový HA 200 plně optimalizovanou a zcela samostatnou dekódovací architekturou pro DSD a PCM, což umožňuje nejpřesnější dekódování všech digitálních formátů.

Komponenty

Solitaire P

Planární sluchátka

Solitaire P-SE

Planární sluchátka

HA 200

Sluchátkový zesilovač

Solitaire P

Příslušenství ke sluchátkům

Další značky

Kategorie AV produktů