Řada HV

Dvoukanálové od vstupu po výstup. Totální high-end. Geniální. Nekompromisní. HV je vývojová platforma, ze které jsou potom odvozeny všechny další řady T+A. Obsahuje technologie, které jsou k dispozici pouze pro zařízení T + A. Vychutnejte si neuvěřitelný zvuk, perfektní zpracování, neomezené rezervy veškerých použitých komponentů.

Řada R

Pro puristy. Nádherný. Audiofilský. High-End.
Prvotřídní technologie a designová linie této řady jsou založeny na filosofii high voltage řady HV, přestože tato byla upravena tak, aby odpovídala kompaktním rozměrům tohoto zařízení. Exkluzivní materiály a výrobní postupy podle nejvyšších možných standardů zajišťují dokonalý soulad s vynikajícími zvukovými vlastnostmi.

Řada E

Inovativní. Účinná. Vysoce muzikální.
Vysoce sofistikovaná technologie – založená na sérii R – v kombinaci s nejnovějšími koncepty zesilovačů a vynikajícími celokovovými pouzdry vede k vynikajícím zvukovým vlastnostem a nepřekonatelnému poměru cena / výkon.

Řada 8

Nekompromisní. Ultimátní. Totální high-end. Kompaktní samostatné moduly s jedinečnými technologickými vlastnostmi, které jsou k dispozici pouze od T + A. DAC 8 DSD je jedním z nejlepších DA převodníků na světě, MP 8 je multifunkční High-End přehrávač s nejnovějšími zdroji a AMP 8 je audiofilský zesilovač, který nabízí naprosto bezkonkurenční zvuk.

Nový, Kompaktní. Plně vybavený. Výkonný. Zvukově skvělý.
Geniální zařízení typu “vše v jednom” s úžasnou kvalitou zvuku a komplexní funkčností. Hudba ve vysokém rozlišení ze všech dostupných zdrojů .

CALA

Moderní. Inovativní. Pro puristy.
Multimediální přijímače s nezaměnitelným designem stylového pouzdra a výkonným zesilovačem. High-Res streaming, hudební služby, Internet-, DAB + a FM rádio i všestranné digitální a analogové připojení.

Řada K

Výborný zvuk. Dokonalý obraz.
Vyvinutý pro náročné milovníky hudby a milovníky hudebních záznamů, kteří tchtějí používat svůj systém i pro video a televizi. Komplexní možnosti připojení, skutečná všestrannost a bohatá nabídka funkcí.

Další značky

Kategorie AV produktů