Caruso R

Nová řada Caruso

Na podzim 2008 představila společnost T+A první model Caruso, který spojil geniálně celkový design s nejlepšími dostupnými součástkami, podsestavami a materiály. Tento kompaktní stereofonní systém byl navržen tak, aby nahradil konvenční mini systémy a stolní FM přijímače té doby. A mise byla splněna! Ve velmi krátké době se Caruso stal oblíbeným společníkem  a během pěti let produkce se našlo mnoho nadšených uživatelů. Jeho následníkem byl Caruso Blue, který pokračoval v nastoupené cestě. A nyní T+A následuje tento příběh úspěchu a nabízí úplně nové verze, které zcela reflektují současný vývoj internetových technologií.

Filosofie designu

Stejně jako jejich předchůdci je i nová řada Caruso kompaktními hudebními systémy nabízejícími vynikající kvalitu zvuku v designovém hávu, který osloví i nastupující generaci milovníků dobrého zvuku. Více jak jedenáct let po uvedení prvního Carusa si zachovávají řadu charakteristických prvků svých předchůdců a dodržují konstrukční principy T+A i nadčasový design. Změny exteriéru jsou ovšem minimální jen nová o něco větší jednotka vypadá ještě elegantněji a exkluzivněji. Vnitřní design je ovšem zcela nový a samozřejmě využívá nejnovější komponenty a technologie. Řada Caruso je nyní schopna reprodukovat hudbu ze všech v současnosti používaných zdrojů:
CD , internetové rádio, servery pro síťovou hudbu, paměťové médium USB, přenos hudby Bluetooth z mobilních zařízení, rádio DAB + a FM, analogové zdroje jako gramofon s předzesilovačem, digitální zdroje, jako jsou televizory a set-top boxy atd.
Přístroje přehrávají všechny tyto zdroje ve vynikající kvalitě prostřednictvím buď 7 integrovaných reproduktorových systémů (all-in-one) nebo pomocí připojených reprosoustav (receiver). Integrovaný digitální procesor nabízí uživateli různé zvukové charakteristiky, což umožní nastavit zvukové parametry pro umístění na stole stejně jako v polici knihovny. Přístroje přináší při své velikosti neuvěřitelnou zvukovou energii. Řada Caruso je první řadou produktů  T+A vybavenou operačním systémem NavigatorOS se 7palcovou dotykovou HD obrazovkou  poskytující intuitivní ovládání všech funkcí systému a zobrazující působivým způsobem obaly přehrávaných zdrojů.
V případě potřeby lze spodní část Carusa osvětlit pomocí integrovného LED (lze vybrat mezi různými barevnými režimy a intenzitou).

Základní parametry

Výstupní výkon
300 W pro vestavěné reprosoustavy
Soundsystém
DSP ovládané stereo, 7 reproduktorů
Vstupy
2 x analogový, 3 x digitální, USB, LAN, WLAN
Výstupy
PRE-Out, Subwoofer Out, sluchátka
Zdroje
CD mechanika, FM a DAB+ radio, Bluetooth, Streamovací klient
Hudební služby
Tidal, Deezer, Amazon Music, qobuz, Spotify Connect
Hlasové ovládání
Amazon Alexa
Další možnosti
Gracenote Music ID Services, Airplay 2
Výstupní výkon
200 W (300 W špičky)
Vstupy
2 x analogový, 3 x digitální, USB, LAN, WLAN
Výstupy
PRE-Out, Subwoofer Out, sluchátka
Zdroje
CD mechanika, FM a DAB+ radio, Bluetooth, Streamovací klient
Hudební služby
Tidal, Deezer, Amazon Music, Qobuz, Spotify Connect
Hlasové ovládání
Amazon Alexa
Další možnosti
Gracenote Music ID Services, Airplay 2

Komponenty řady Caruso

Caruso 2020

All in One System

Caruso R

Mnohazdrojový receiver

Další značky

Kategorie AV produktů