Solitaire

Stejně jako u T+A zvukových systémů je způsob designu a vývoje reprosoustav pojat tak, aby splňoval širokou škálu požadavků audiofilů: velké sloupové monitory absolutního high-endového standardu s jedinečnými technologiemi; výjimečné středně velké sloupové reprosoustavy a regálové reprosoustavy i elegantní kompaktní řešení schopná poskytnout vynikající zvukový zážitek. K dispozici je mnoho variant a povrchových úprav splňujících představy uživatelů i architektů. A samozřejmě jedinečné technologie a designové koncepty.

Talis

Estetická čistota. Úchvatný výkon. Masivní hliník. Kombinace extrémně inovativní technologie skříní a High-End měničů umožňuje modelu Talis splnit i ty nejnáročnější audiofilské požadavky. Tyto vynikající reprosoustavy jsou pověstné vynikající basovou odezvou a skvělým stereo obrazem.

Criterion

Čistokrevný High-Tech založený na důmyslných konstrukčních koncepcích: reprosoustava s akustickou zpožďovací linkou, organicky tvarované, vysoce výkonné měniče. Perfektní reprosoustava pro audiofily  – dynamický, jemně detailní, přirozený zvuk s vynikající reprodukcí basů a prostorovým charakterem. Exkluzivní konstrukce skříně se šesti možnostmi povrchových úprav.

Pulsar

High-End měniče. Elegantní design. Špičková řemeslná kvalita výroby.
Ideální série reproduktorů pro náročné milovníky hudby a milovníky stylu. Kompaktní, krásné a nádherně znějící reproduktory splňují nejnáročnější požadavky z hlediska dynamiky, jemného rozlišení detailů, přirozeného zvuku a působivých basů. Jsou k dispozici ve vysoce lesklém bílém a vysoce lesklém černém provedení.

Reprosoustavy Caruso

Dokonalá symbióza designu a zvuku. Inovativní skříňová technologie skládající se z hliníku a dřeva. Ultramoderní konstrukce měničů – výsledky vývoje posleních let. Reprosoustavy Caruso vynikají svým živým, přirozeným zvukovým obrazem, vynikající basovou odezvou a vynikajícím dynamickým rozsahem. Byly vytvořeny, aby potěšily i náročného milovníka hudby.

Reprosoustavy řady 8

Audiofilské. Kompaktní. Inovativní. Perfektní monitorovací reproduktory pro komponenty high-endové řady 8. Skříně z masisvního hliníku a nejmodernější konstrukce skříně zaručují vynikající basy, stereo obraz a splňují nejnáročnější požadavky z hlediska dynamiky, jemného detailu a přirozené kvality zvuku.

Další značky

Kategorie AV produktů