Dvoupásmové basreflexové reprosoustavy, které mohou sloužit jako malé, přesné stereofonní monitory. Stejně tak je lze použít  jako součást ultimativní sestavy pro domácí kino. Jsou osazeny středobasovým reproduktorem  se 165mm membránou typu Continuum a vysokotónovým reproduktorem s 25mm diamantovou membránou, vybaveným technologií Nautilus. Čistotě basů pomáhá basreflexové vyústění s technologií Flowport.
Stojan FS-805 není součástí balení a dodává se zvlášť.

Parametry

• Měniče
• 1x 25mm výškový s diamantovou membránou
• 1x 165mm středobasový  s tkanou Continuum® membránou
• Frekvenční rozsah : 34Hz – 35kHz
• Citlivost : 88dB spl (2.83V, 1m)
• Impedance : 8Ω (min. 4,6Ω)
• Max. doporučená impedance kabelu : 0,1Ω
• Doporučený výkon zesilovače : 50W – 120W (8Ω)
• Rozměry : 424 x 238 x 345 mm
• Hmotnost : 12,6 kg
• Barva : Saténově bílá, červený ořech, klavírní černá

Continuum

Continuum membrána je tvořena tkaným kompozitním materiálem, jenž umožňuje ještě kontrolovanější chování. Reprodukce je tedy ještě více neutrální a přesná.

Flowport

Technologie Flowport umožňuje reprosoustavě produkovat hluboké a přesné basy, aniž by zabírala v místnosti příliš místa.

Pevná hlava tweeteru

Aluminiová hlava, ve které je vestavěn diamantový tweeter zajišťuje svou mechanicky pevnou strukturou krystalicky čistý zvuk vysokých fekvencí.

Diamantový Tweeter

Diamantový výškový měnič, který dal celé řadě reprosoustav Bowers & Wilkins jméno je vybaven membránou vyrobenou z průmyslového diamantu. Tato membrána vyniká vysokou pevností a tuhostí, která posunula frekvenční charakteristiku vyzařování až k 80KHz, což má dramatický efekt na slyšitelné frekvence nižší než 20kHz Bowers & Wilkins .

Matrix

Unikátní technologie Bowers & Wilkins nazývaná Matrix™ spojuje jednotlivé díly skříně do maximálně vyztuženého celku. Výkonné basové meniče svým tlakem nemohou rozvibrovat takto konstruovanou skříň a tím je výrazně omezen negativní vliv těchto vibrací na obarvení výsledného zvuku reprosoustavy.

Výběr produktu řady 800 D3

B&W – výrobce nejvyšší třídy reprosoustav pro domácí a studiový poslech

Výrobky společnosti Bowers & Wilkins jsou na špičce v oboru designu a výroby reprosoustav již více než 30 let. Bowers & Wilkins je synonymem kvality nejen pro studiové, ale i pro domácí použití.

Nejen inovativní design, ale především vlastní špičkové technologie posunuly značku B&W do absolutní špičky a definovaly ji jako etalon zvukové kvality. Jmenujme například diamantové výškové reproduktory, kevlarové membrány, matrixovou konstrukci, flowport dnes již standardy, které se snaží kopírovat celý svět. Tyto technologie jsou výsledkem desetiletí vývoje a práce desítek lidí z vývojového střediska ve Steyningu, kde inženýři B&W spolu s odborníky marketingu hledají a definují nové cesty, jak co nejvíce přiblížit reprodukovaný zvuk originálu.

Další produkty Bowers & Wilkins

B&W Society of Sound

Pro společnost B&W je velmi důležitá přímá vazba na zákazníky proto již před lety spustila projekt „Society of Sound“. Jehož úkolem je spojovat uživatele B&W k možné diskusi, poslechu i sdílení kvalitní hudby. Projekt umožňuje vyjadřovat názory na zvuk a kvalitu jeho reprodukce a provozovat i další aktivity. Do projektu jsou zapojeni jak profesionálové (zpěváci a producenti Peter Gabriel, Dave Stewart ), tak i široká uživatelská veřejnost. Máte-li zájem se zapojit, stačí kliknout na: http://blog.bowers-wilkins.com/

Další značky

Kategorie AV produktů