Pronájem profesionální AV techniky a služeb

Vybavení pro kino, konference, výstavy, eventy a marketingové akce

Rental

Kompletní systémová řešení

Profesionální AV technika

Půjčovna AV zařízení

High End zvuk a obraz

Digitální kino

Akustická řešení

Pronájímáme audiovizuální techniku spolu se špičkovými službami. Pro vaši akci vám pronajmeme datový projektor nebo LCD monitory. Pakliže potřebujete promítat film v profesionálním rozlišení 2K nebo 4K jsou vám k dispozici špičkové digitální kinoprojektory.

Sestavíme vám kalkulaci dle vašich individuálních požadavků. Sdělte nám své představy a my pro vás vybereme to nejvhodnější řešení. Samozřejmostí je doplnit obrazové prezentace z dataprojektorů nebo LCD obrazovek pronájmem mikrofonů i dalšího ozvučení.

Nabízíme krátkodobé i střednědobé pronájmy projekční techniky pro festivaly, letní kina, firemni eventy a pod.

Zapůjčená zařízení nainstalujeme a dozorujeme nebo dodáme i s obsluhou.

Mezi naše stálé zákazníky patří FebioFest, MFFKV a další.

 

Pro A/V

Odborné poradenství, prodej, projektování a servisní služby v oblasti zpracování obrazu a zvuku. Postavíme malé i velké nahrávací, postprodukční i vysílací studio. Řešíme prostorovou akustiku, navrhujeme a instalujeme kvalitní systémy pro ozvučení i záznam a reprodukci. Vybavíme vaši zkušebnu, učebnu nebo posluchárnu.

High End

Prodej, instalace, poradenské služby, projektování a servisní služby v oblasti High-End AV techniky. Vybavíme váš dům nebo byt špičkovou zvukovou a obrazovou technikou. Navrhneme úpravy prostorové akustiky. Dodáváme špičkové komponenty i velkoobchodně.

Digitální kino

Jako špičkový integrátor pro DCI kina se specializujeme na dodávky a systémovou integraci digitálních projektorů a odpovídající zvukové a obrazové techniky. Navrhujeme a instalujeme řešení prostorové akustiky, kvalitní projekční plátna i další systémy nezbytné pro provoz moderního kina.