Studiové mikrofony
Měřící mikrofony
Ozvučovací mikrofony
DYNAMICKÝ BROADCAST MIKROFON
MD - 300

Německou společnost Microtech Gefell založil pan George Neumanne již v roce 1928 pod původním názvem Neumann & Company Gefell. Tato firma je mnohými odborníky považována za skutečného pokračovatele slavného Neumannova jména. Společnost sídlí stále ve městě Gefell, do kterého Georg Neumann odešel z Berlína v roce 1943, kde jeho továrna byla vybombardována. S ním do gefellské bývalé textiní továrny přišli všichni spolupracovníci a brzy pokračovali ve výrobě součástí a modelů  z Berlína od roku 1930, včetně nejslavnější kapsule M7, která byla montována do legendárních mikrofonů M49 i U47.
Po válce se Georg Neumann v roce 1948 vrátil do Berlína a založil společnost Georg Neumann GmbH. Stále byl ovšem až do své smrti v roce 1976 stejně jako jeho kolegové inženýři v přímém kontaktu se spolupracovníky v Gefellu.

Splečnost Microtech Gefell nabízí široké potfolio špičkových mikrofonů, které nezapřou svého pratvůrce Georga Neumanna. Celá výrobní řada je samozřejmě zpracována moderními technologiemi a o preciznosti výroby i inženýrské kreativitě týmu Microtech nelze pochybovat, neboť všechny vyráběné mikrofony slouží ve studiích, na pódiích i v parlamentech ke spokojenosti svých uživatelů.

Microtech Gefell jako stále vyrábí onu slavnou kapsuli M7 technologií vytvořenou Georgem Neumannem. Více : Vintage Line

Microtech Gefell

Další značky

Kategorie AV produktů