Prism Sound nabízí nové uživatelské možnosti práce se SADiE systémem s novým upgradem softwaru SADiE 6.1

30. srpna 2018, Cambridge, Velká Británie,  oznámila společnost Prism Sound upgrade svého populárního softwaru Sadie 6.1, přinášející řadu vylepšení a opravy drobných chyb, které přizpůsobí uživatelské prostředí Sadie ještě více požadavkům uživatelů.

Uvedení softwaru Sadie V6.1.13 představuje další krok ve vývoji tohoto vysoce kvalitního nahrávacího a produkčního systému, který umožňuje volbu mezi proprietárnímy zvukovými vstupními a výstupními zařízeními a zpracování DSP, nebo použití standardní zvukové karty a DSP zpracováním na hardwaru vašeho počítače.

Sadie 6 je nyní k dispozici ve 64-bitové verzi pro nativní provoz a také pro hardwarové systémy Sadie BB2 Radio Editor a LRX2 přenosný rekordér. Sadie V6.1.13 přináší aktualizaci jádra systému tak, aby bylo plně kompatibilní s Windows 10.

„Nový software přináší řadu výhod, pokud jde o rozšířenou funkčnost a mnohem nižší latenci, zvláště když jsou systémy SADiE spuštěny v režimu ASIO,“ říká Steve Penn produktový secialista SADiE. “V této verzí, jak plně vybavený software SADiE 6, tak jednoduchý intuitivní MTR záznamový software SADiE podporuje 254 kanálů vstup/výstup přes ASIO. Také byla upravena Sound Suite verze Sadie 6 aby podporovala ASIO Direct Monitoring při použití hardwaru ASIO, který má tuto funkcionalitu, jako např. Prism Sound Titan, Lyra a Atlas audio rozhraní, RME karty a karty s Total mix.“

Verze SADiE V6.1.13 Mastering Suite a Sound Suite také nabízí WAV Master, ASIO Direct Monitoring a nativní podporu pro time kód. ASIO Direct Monitoring je k dispozici ve verzi Sound Suite, zatímco nativní podpora LTC je nabízena ve verzích Mastering, Post a Sound Suite.

Mezi další nové funkce patří podpora přehrávání a nahrávání do formátu RF64 a 64bitová podpora pro Cedar Retouch, Declick, Decrackle a Dethump plug-iny.

Nový software je k dispozici ke stažení zdarma všem stávajícím uživatelům SADiE 6 zde : www.sadie.com

Další značky

Kategorie AV produktů