USB, Pro Tools HDX, DANTE AD/DA převodník, zvuková karta Mac, Win

Titan

Osmikanálový interface pro zvukovou výrobu a postprodukci s rozhraním USB nebo ProTools HDX

Nekompromisní Prism Sound kvalita

8-kanálů, 24-bitový AD/DA převodník 192kHz

4-kanály -130dBu EIN mikrofonních předzesilovačů

vypínatelné fantomové napájení

2 Hi-Z nástrojové vstupy – kytara, basa apod.

2 samostatné, nastavitelné sluchátkové výstupy

2, 6 nebo 8 kanálů monitorovacích výstupů

8 kanálů digitálních vstupů/výstupů ADAT optika

2 kanály digitálních vstupů/výstupů SPDIF

Na prvních dvou vstupech RIAA EQ pro připojení gramofonu

Vestavěná sample rate conversion (SRC) na S/PDIF vstupech a výstupech

Podpora Verifile technologie

Word Clock vstup a výstup

Optimální hodiny a minimální jitter hybrid 2-stage DPLL

Prism Sound 4-curve SNS noise shaping na digitálních výstupech

USB 2.0  kompatibilní s MAC OS X a WIN PC

Ovladače pro Windows  Win 7 a novější

Přímá kompatibilita s jakoukoliv aplikací podporující Core Audio Mac OSX

Pro foldback a monitoring s nízkou latencí – pro sluchátkové i hlavní výstupy lze využít interní DSP směšovač s možností individuálního mixu výběru vstupních kanálů a směrování do dvojic výstupů.

Vstupy a výstupy jsou symetrické

Pro obě platformy MAC OSX i WIN jsou tu aplikace umožnující nastavení a ovládání

Verifile

Verifile je progresivní nová proprietární technologie nabízená exkluzivně s produkty Prism Sound, která umožňuje rychlou kontrolu chyb datových toků (audio streamů) a nahraných souborů. Odhalí bez kompromisů kliky, chyby, dropy a narušená metadata.

Verifile je řešením problémů se spolehlivostí, které již od počátku počítačového nahrávání zvuku trápí nahrávací studia. Obecně počítače, ať už Mac, PC nebo jiný operační systém, jsou navrženy tak, aby prováděly širokou škálu simultánních úloh, ve které zvuková nahrávka tvoří pouze malou část. Dokonce i když se uživatel snaží dát zvukové nahrávce nejvyšší prioritu, operační systém počítače protože není pro tento účel navržen (dokonce i když je optimálně nakonfigurován, což je zřídka) přeruší proces nahrávání zvuku a udělí prioritu jinému systémovému procesu . To platí zejména při práci na rozsáhlých projektech s mnoha kanály ve vysokém rozlišení s nízkou latencí, která vyžaduje nepřetržitou vysokou datovou propustnost sběrnice a kapacitu operační paměti. Výsledkem je většinou zaznamenaný “drop out” . Každý, kdo pracuje se  zvukem na počítači, se setkal s opakovanými nebo chybějícími vzorky nebo celými sekvencemi, náhodnými kliky v signálu, dokonce i záměnou kanálů.

Verifile je “citlivě steganografický” proces, který vkládá vyseparovaná data do ditheru AD převodníku, obsahujícího rotující hash kód , který umožňuje důkladnou a neustálou kontrolu zvukových dat. Obnovení těchto dat z audio streamu nebo souboru umožňuje ověřit, že stream nebo soubor obsahuje přesně ta audio data, která byla vytvořena AD převodníkem v době záznamu. Veškeré nesprávné vzorky, chybějící nebo opakované segmenty zvuku nebo jiné zvukové chyby ve výsledných souborech lze spolehlivě rozpoznat a mít tak úplnou jistotu, že zaznamenaný soubor je bezchybný.

Zpracování jakéhokoliv záznamu Verifile, jako je EQ, změny úrovně, dodatečné opakování, konverze vzorkovací frekvence apod. způsobí, že nedojde k dekódování hash kódu, a bude indikováno že záznam není originál.

MDIO expanzní karty pro Titan a Atlas – Pro Tools Interface

Modul Pro Tools MDIO-HDX umožňuje připojit více jednotek Titan nebo Atlas přímo k AVID Pro Tools HDX nebo HD nativnímu systému prostřednictvím propojení „Digilink“ společnosti AVID.
S tímto nastavením mohou uživatelé Pro Tools vychutnat vynikající zvukovou kvalitu  A/D a D/A převodníků Titan i Atlas a jejich uznávaných mikrofonních předzesilovačů.

Podporované Pro Tools UI ovádání:

* Vzorkovací frekvence a Loop Sync slave/master výběr (včetně master sync zdroje)
* Interface ‚identify‘ – ukáže vybranou jednotku v sestavě
* Přepínání citlivosti linkového vstupu, pro vstupní kanál (+4/-10)
* I/O směrování vstupů a výstupů (ovládáno v Pro Tools SetupHardware dialogovém okně) včetně směrování S/PDIF/AES3 I/O do Titan a Atlas sluchátkových výstupů.
* Soft-clip (Prism Sound „Overkiller“) zapínání/vypínání, pro vstupní kanál
* High-pass filter výběr, pro vstupní kanál
* Obracení fáze, pro vstupní kanál
* Indikace mikr./linka/DI(nástroj) výběru vstupu* (automatický výběr v jednotce  Titan nebo Atlas , indikováno v Pro Tools UI).
* Mikr./nástroj nastavení zisku*
* +48V fantomové napájení *
* -20dB pad zapínání/vypínání*

  • pro kanály vybavené mikrofonním nebo nástrojovým předzesilovačem

Britská společnost Prism Sound dodává úspěšné vysoce kvalitní analogové i digitální studiové produkty již 30 let. Firma se původně zabývala vývojem a poradenstvím pro výrobce profesionální a spotřební audio elektroniky. V současnosti Prism Sound vyrábí vlastní high-end nahrávací a masteringové produkty, stejně jako audio testovací a měřicí zařízení i síťové audio servery.

Další značky

Kategorie AV produktů