Direct monitoring v Logic X eliminuje latenci.

Zvuková rozhraní Apogee Ensemble Thunderbolt a řada Element nyní nabízejí podporu přímého monitorování v aplikaci Logic Pro X (10.3.2) společnosti Apple, která jednoduše odstraňuje latenci nahrávání stisknutím tlačítka. Stisk nového tlačítka “Direct” způsobí, že váš odposlechový signál přichází přímo z hardwarového vstupu, nepoužívá vyrovnávací paměť a eliminuje indukovanou latenci zásuvného modulu (plug inu).

Tato nová funkce umožňuje zbavit se rušivého zpoždění pro umělce, aniž by museli neustále měnit předvolby odposlechu a používat samostatný monitorovací mix s nízkou latencí. Nikdy předtím nebylo tak snadné nahrávat v Logicu bez latence – je to stejně jednoduché jako klepnutí na tlačítko Direct a přidání trochy reverbu do efektového sendu.

Těsná integrace rozhraní Apogee Ensemble a celé řady Element se softwarem Logic X a jeho novou funkcí Direct monitoring tak poskytuje zcela profesionální nahrávací prostředí na světové úrovni hudebníkům a zvukovým inženýrům.

Nově implementované tlačítko Direct se nachází v ovládacím prvku Channel Strip Audio Device, kde jsou také k nalezení hardwarové vstupní parametry rozhraní Apogee, včetně mikrofonního předzesilovače, výběru typu vstupu a dalších. Toto zjednodušení umožňuje uživatelům pracujícím s hardwarem Apogee a softwarem Logic Pro X zaměřit pouze na jedno ovládací okno při nahrávání s plnou viditelností a kontrolou vstupních parametrů a nyní i bezprecedentní flexibilitu a kontrolu nad latencí nahrávání.

Přehled

Podpora hardwaru Apogee pro funkci přímé monitorování v aplikaci Logic Pro X poskytuje bezproblémovou eliminaci latence nahrávání

  • Pracuje s rozhraním zvukových rozhraní Apogee Element Series a Ensemble Thunderbolt
  • Vyžaduje verzi 10.3.2 Logic Pro X (k dispozici nyní v Mac App Store jako bezplatná aktualizace pro stávající uživatele)
  • Vyžaduje aktualizaci softwaru Apogee Control verze 2.0 (k dispozici nyní na webových stránkách společnosti Apogee)
  • Více o Ensemble Thunderbolt
  • Více o řadě Element